Wyspa - okladka_serduszko

„Wyspa Kormoranów” z dedykacją

Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu przekazuje na aukcję WOŚP audiobook „Wyspa kormoranów” Włodzimierza Puchalskiego wydany w grudniu 2013 r:  http://aukcje.wosp.org.pl/wyspa-kormoranow-z-dedykacja-i958605

Wyspa - okladka_serduszko
ORWLP podjął się wysiłku przywrócenia pamięci o wybitnym przyrodniku i fotografie Włodzimierzu Puchalskim poprzez wydanie książek z tzw. Zielonej serii w postaci audiobooków -zostały wydane już dwa: „Bezkrwawe łowy” i „Wyspa kormoranów”. Zdarzenia opisane w „Wyspie kormoranów” rozpoczynają się tuż po II wojnie światowej, a kończą w 1949 roku i dotyczą tylko jednego miejsca – wyspy Wysoki Ostrów na Jeziorze Dobskim na Mazurach, nazwanej przez Puchalskiego Wyspą kormoranów.

Wyspa - dedykacja
Dla zwycięzcy specjalna dedykacja od Tomasza Ogrodowczyka

 

Książki Puchalskiego czyta się jednym tchem już od pierwszych stron a audiobook dostarczy wielu niezwykłych wrażeń ponieważ role bohaterów czytane są przez znakomitych aktorów: Włodzimierza Pressa, Annę Seniuk, Emilię Krakowską, Stanisława Brudnego, Mariana Opanię, Jarosława Boberka czy Grzegorza Pawlaka a także osoby nie mające związku ze sztuką aktorską, dla których była to wielka przygoda– w sumie występuje 30 postaci. Dodatkowym atutem jest udźwiękowienie całości tłami przyrody, co stwarza wrażenie przyjemnego w odbiorze słuchowiska.
Fundatorem przedmiotu są Lasy Państwowe.

Zakończenie aukcji nastąpiło: 28.01.2014; cena końcowa: 47,00 zł

Dziękujemy fundatorowi i nabywcy. Gratulujemy.