Źródło: Patronat medialny

Już 26 i 27 października zapraszamy na wielkie święto łowieckie w G2A Arena !

Bogata oferta sprzętu i akcesoriów łowieckich, moda outdoorowa dla dzieci i dorosłych, pokaz psów myśliwskich oraz wystawa najpiękniejszych zdjęć dzikich zwierząt – trzecia edycja Targów Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTRY zapowiada się niezwykle interesująco. Wydarzenie się w dniach 26-27 października 2019 roku w G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

targi łowieckie_rzeszów_736x414

Kultura łowiecka jest silnie zakorzeniona w polską tradycję i od pokoleń przyciąga rzesze osób zainteresowanych tym tematem. Prezentacja nowinek z branży i obchody Hubertusa Rzeszowskiego to główne punkty tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Łowiectwa i Leśnictwa CARPATHIA HUNTING & FORESTRY, na które już od trzech lat przybywa tysiące odwiedzających. Wydarzenie od podszewki pozwala poznać tradycje łowieckie, dlatego też stanowi ciekawą propozycję spędzenia wolnego czasu. Od trzech edycji dokładamy wszelkich starań, by urozmaicić program targów w taki sposób, żeby zarówno osoby bardzo mocno związane z myślistwem, leśnictwem i branżami pokrewnymi, jak i uczestnicy, których bardziej interesuje aktywność outdoorowa czuły się tutaj bardzo dobrze, mogły spędzić miło czas i nawiązać nowe kontakty – te biznesowe, a także osobiste – podkreśla Izabela Lampart, kierownik działu targów G2A Arena.

CARPATHIA HUNTING & FORESTRY to nie tylko ekspozycja łowieckich produktów – targi mają również walor edukacyjny. To tutaj uczestnicy mogą wspólnie pielęgnować tradycje, wymieniać się poglądami oraz porozmawiać o roli łowiectwa i leśnictwa w polskiej gospodarce. Oprócz ekspozycji sprzętu i akcesoriów myśliwskich targi cechują się rozbudowanym programem wydarzeń towarzyszących, takich jak: konkursy, wystawy trofeów i fotografii, pokazy psów myśliwskich, oficjalne obchody Hubertusa Rzeszowskiego. Uczestnicy targów będą mieć wyjątkową okazję, by na żywo posłuchać muzyki łowieckiej w wykonaniu zespołów sygnalistów „Echo Knieja” i „Echo Karpat”, zobaczyć pokaz kulinarny w wykonaniu Szefa Kuchni Janusza Pyry – jednego z najlepszych w Polsce kucharzy specjalizujących się w przygotowywaniu potraw z dziczyzny. Uczestnicy wydarzenia będą mogli nie tylko uczestniczyć w pokazie, ale również osobiście skosztować przygotowywanych potraw i dowiedzieć się, jak wykonać je we własnej kuchni.

Odbywające się w dniach 26 i 27 października targi myśliwskie to nie tylko dobra zabawa w gronie braci łowieckiej. To też biznes. To tutaj każdy odwiedzający może zobaczyć, nabyć i dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat akcesoriów, broni i sprzętu myśliwskiego. Wystawcy zawsze z dużym entuzjazmem dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z zainteresowanymi. Podczas tegorocznej edycji targów CARPATHIA HUNTING & FORESTRY stoiska bogate będą w produkty noktowizyjnymi i termowizyjnymi. Nie zabraknie także odzieży, sztuki, poradników, wabików i innych akcesoriów przydatnych do polowania.

Podczas targów odbędą się również:

Ważne informacje: