Podsumowanie 22. Finału WOŚP z Dziennikiem Leśnym

Kochani, dzięki Waszej hojności w zbiórce pieniędzy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opiece medycznej seniorów, uzbieraliśmy aż 7 802,26 złotych.

Przez dwa miesiące wystawialiśmy na aukcjach przedmioty ( http://dzienniklesny.pl/artykuly-dzial/aukcje-wosp/ )ufundowane przez Brać Leśną, jednostki Lasów Państwowych, prasę branżową oraz inne podmioty związane z lasami i przyrodą.

Była to rekordowa zbiórka, którą zorganizowaliśmy wraz z Bracią Leśną. Poniżej przedstawiamy  trochę statystyk aby zobrazować skalę tego przedsięwzięcia.

Na aukcjach wystawiliśmy 88 przedmiotów ufundowanych przez 23 fundatorów, do redakcji Dziennika Leśnego wpłynęło 701 mail związanych z licytacjami, najwyższa kwota za wylicytowany przedmiot wyniosła 405 złotych, najwięcej przedmiotów – 18, ufundował filipesku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję, fundatorom oraz licytującym. W szczególności pragnę podziękować: forum dyskusyjnemu Lasy polskie – za możliwość komentowania „na żywo” przebiegu aukcji,  nadleśnictwom; Cisna, Zielona Góra i Radziwiłłów, Stowarzyszeniu KSOPiT, Lasom Państwowym, redakcjom;  „Lasu Polskiego”, „Braci Łowieckiej” i „Drwala” – za fantastyczne przedmioty, Marcie Baranowskiej – za pomoc w organizacji, filipesku, Agnieszce i Stenowi – za największą ilość ufundowanych przedmiotów i nie tylko. Dziękuję Teresie i Kasi za wykonaną pracę.

Lista fundatorów – kolejność według ilości ufundowanych przedmiotów:
1. filipesku
2. Nadleśnictwo Cisna
3. Agnieszka
4. Sten
5. Dwutygodnik „Las Polski”
6. Hania
7. Marta Baranowska
8. Miesięcznik „Brać Łowiecka”
9. Nadleśnictwo Zielona Góra
10. Nadleśnictwo Radziwiłłów
11. j24
12. Miesięcznik „Drwal”
13. Stowarzyszenie „Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji im. Pierwszego Pułku Strzelców Konnych”
14. Biedronka
15. Rutbekia
16. borowiak
17. Grażyna Bochniarz
18. Lasy Państwowe
19. motyl1974
20. Biebrza Eco-Travel
21. Piotrek
22. Śmietan
23. Maciek