Źródło: G2A Arena|Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego

Targi Carpathia Hunting & Forestry

Targi Łowiectwa i Leśnictwa „Carpathia Hunting & Forestry”, I Międzynarodowy Kongres Kynologii Łowieckiej PZŁ, Pokaz tropienia – to wydarzenia dedykowane wszystkim pasjonatom myślistwa i leśnictwa. Zapraszamy do G2A Arena w dniach 21-23 września 2018!

Carpathia-Hunting&Forestry_banner_736x414

Targi „Carpathia Hunting & Forestry” to trzydniowe wydarzenie, dzięki któremu od podszewki poznasz tradycje oraz trendy łowieckie!
21-23 września G2A Arena stanie się prawdziwym rajem dla myśliwych, leśniczych, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową.

Po raz drugi w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędą się Targi Łowiectwa i Leśnictwa „Carathia Hunting & Forestry”. Druga edycja tego myśliwskiego święta w Rzeszowie będzie bogatsza w atrakcje oraz wystawców. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili zarówno polscy, jak i zagraniczni producenci oraz dystrybutorzy znanych marek. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Graff, Wispor, Incorsa, Delta Optica, FAM Pionki, Tagart, Tracker, Castelior, Grywan, Hanzel, Sklep Myśliwski DZIK i wielu innych. Zaprezentują szeroki zakres broni, odzieży, w tym butów dla myśliwych, a także gadżety, dzięki którym każda wyprawa łowiecka będzie ciekawsza i bardziej profesjonalna. W gronie wystawców pojawią się również dostawcy ekwipunku turystycznego, dzięki czemu wszyscy amatorzy aktywności outdoorowej znajdą coś interesującego dla siebie.

Carpathia Hunting & Forestry i edycja

Watro dodać, że na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji i wydarzeń towarzyszących związanych z nietuzinkowym i jednocześnie elitarnym hobby, jakim jest myślistwo. Amatorów strzelectwa z pewnością przyciągną warsztaty z elaboracji broni. Ponadto wszyscy uczestnicy będą mogli wybrać najpiękniejszego psa myśliwskiego II edycji Targów „Carpathia Hunting & Forestry”. Ekspozycję uświetnią wystawy fotografii, a także pokaz mody łowieckiej, bo przecież odpowiednia odzież jest niezwykle ważna – zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i dawać odczucie dużego komfortu.

Agenda wydarzenia:

Jedyny taki w Polsce – I Międzynarodowy Kongres Kynologii Łowieckiej PZŁ!
Równolegle do targów „Carpathia Hunting & Forestry” odbywających się na sali wystawienniczej obiektu będzie miała miejsce pierwsza odsłona Międzynarodowego Kongresu Kynologii Łowieckiej PZŁ. 22 września br. w sali kongresowej G2A Arena zgromadzą się reprezentanci dwunastu klubów ras psów myśliwskich zrzeszonych przy zarządzie głównym Polskiego Związku Łowieckiego, reprezentanci Związku Kynologicznego w Polsce, sędziowie exterieru o randze krajowej i międzynarodowej, środowiska naukowe, grupy podkładające psy myśliwskie na polowaniach zbiorowych, reprezentacje z Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji, i środowisko weterynaryjne, by po raz pierwszy w Polsce porozmawiać o psach myśliwskich. Na tematycznych prelekcjach eksperci będą omawiać ważne aspekty z zakresu ich hodowli, tresury i tematów pokrewnych. Udział w kongresie jest bezpłatny, dlatego każdy, kto interesuje się czteronogimi, może posłuchać ciekawych prelekcji. W programie I Międzynarodowego Kongresu Kynologii Łowieckiej PZŁ będą miały miejsce następujące wystąpienia:

Jak tropią psy?
To nie koniec myśliwskich atrakcji czekających na wszystkich, którzy przybędą do G2A Arena. Niezależnie od Targów „Carpathia Hunting & Forestry” oraz I Międzynarodowego Kongresu Kynologii Łowieckiej PZŁ odbywać się będzie pokaz pracy posokowców i tropowców. W sobotę 22 września o godzinie 14:30 na zewnątrz obiektu, na przylegających do G2A Arena nieużytkach będzie można zobaczyć, jak psy pokonują ścieżkę przy pomocy specjalnego urządzenia Tracker GPS. Pokaz poprowadzi Martyna Binek-Kasperkowiak.

Ważne informacje:

Termin: 21-23 września w godzinach 10:00 – 18:00 (21-22.09.), 10:00 – 16:00 (23.09.)
Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia: