XVII edycja Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS , 7-9 września 2023 Mostki koło Świebodzina

Targi Eko-Las odbywać się będą nie w targowych halach, a na otwartej przestrzeni. To jedyne targi branży leśnej w Polsce, które są organizowane na ponad 30 ha terenu leśnego. Dzięki temu wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w miejscu, do którego są one przeznaczone, a zwiedzający mają możliwość sprawdzenia maszyn pracujących w swoim naturalnym środowisku.

Targi_Eko_Las_2016011

Targi od lat cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i profesjonalistów specjalizujących się w przemyśle drzewnym, leśnym oraz ochronie środowiska. Przez 3 dni trwania wydarzenia z pewnością nie zabraknie ciekawych miejsc i stoisk, na których będzie można zapoznać się ofertą maszyn leśnych, urządzeń dla leśnictwa, a także usług wspierających przemysł drzewny. Dla zwiedzających przygotowane zostaną w tym roku dwie olbrzymie strefy pokazów maszyn w pracy, obie po 10 000 m2. Do tego 23 ha powierzchni ekspozycyjnej, na której swoje produkty, maszyny i technologie przedstawiać będzie aż 150 wystawców, a całkowita droga zwiedzania wyniesie aż 3000 m. Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku. Wśród już zgłoszonych wystawców nie brakuje tych, którzy od lat wiodą prym zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku, a ich technologie są jednymi z najlepszych w branży.

Targi_Eko_Las_2016023

Targi Eko-Las są odpowiedzią na rosnącą potrzebę spotkania całej branży leśnej, która w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Powszechna informatyzacja, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i technologii wpłynęło na podwyższenie standardu i efektywności pracy osób z branży. Cieszy nas również rozwój polskich przedsiębiorstw, których oferta staje się konkurencyjna nie tylko w Polsce, ale i w Europie. – opowiada Łukasz Rachubiński, dyrektor targów EKO-LAS.

Przestrzeń targów EKO-LAS w Mostkach w Nadleśnictwie Świebodzin to miejsce spotkań nie tylko specjalistów, ale także osób chcących spędzić ciekawie czas wśród natury i warkotu pracujących maszyn.

Więcej informacji o Targach EKO-LAS znaleźć można na stronie www.ekolas.mtp.pl

Galeria zdjęć >>>