Źródło: EkoLas

Znamy laureatów Złotego Medalu Targów EKO-LAS 2023

Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Zapraszamy do poznania laureatów tegorocznego konkursu wśród wystawców Targów EKO-LAS.

Wiemy jak ważna jest opinia konsumentów, dlatego w ramach konkursu organizujemy także otwarte głosowanie internetowe na najlepszy produkt. Dzięki udziałowi w plebiscycie, nasi klienci zyskują bezcenną wiedzę na temat swojej oferty i dodatkową możliwość promocji.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowanie prowadzone jest na stronie https://mtp-link.pl/ox16z

Nagrodę Złot Medal Grupy MTP w czasie tegorocznych Targów EKO-LAS odbiorą:

1. Kotschenreuther Luchs – KOTSCHENREUTHER FORST & LANDTECHNIK GmbH & Co. KG

 

Złoty Medal

Ciągnik do prac leśnych – stworzony na bazie 110 konnego John Deere’a 6100M, abyście mogli Państwo jeszcze wydajniej i bardziej ekonomicznie wykorzystać go przy pracach leśnych! Wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom wielu klientów stworzyliśmy komplet innowacyjnych udogodnień i usprawnień, tworząc najlepsze połączenie jakości ciągników John Deere wraz z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie tworzenia maszyn leśnych i konstrukcji stalowych.

2. TX1 TAXUS IT – TAXUS IT Sp. z o.o.

Złoty Medal 2

TX1 Taxus IT jest innowacyjnym odbiornikiem GNSS, ułatwiającym pracę w terenie i niwelującym błędy pomiaru. TX1 ze swoją centymetrową dokładnością, intuicyjnym podłączeniem i niewielką wagą wspiera leśników, geodetów oraz inne osoby z branży GIS, w ich codziennej pracy. To autorski projekt stworzony z myślą o osobach, które pracują w trudnych warunkach terenowych i wymagają kompaktowego, a zarazem niezawodnego rozwiązania.

Laureat nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów, oprócz uznania branży i konsumentów, zyskuje dodatkowe świadczenia za strony Grupy MTP, a są to:

Głosuj poprzez stronę internetową: https://mtp-link.pl/ox16z